chaldron آژانس آمریکا خیابان دانشمندان

chaldron: آژانس آمریکا خیابان دانشمندان رئیس جمهور رئیس جمهور دونالد ترامپ برنی سندرز

گت بلاگز اصفهان بازدید کارشناس اوپک از شرکت پالایش نفت اصفهان

مدیر بهره برداری شرکت پالایش نفت اصفهان در این نشست با معرفی پالایشگاه، گفت: شرکت پالایش نفت اصفهان فعالیت خود را در زمینه پالایش نفت خام و تولید فرآورده

بازدید کارشناس اوپک از شرکت پالایش نفت اصفهان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از شرکت پالایش نفت اصفهان، در این دیدار کارشناس دبیرخانه اوپک ضمن شرکت در جلسه ای که با حضور مدیر بهره برداری، مدیر روابط عمومی ورئیس حراست صورت گرفت، در جریان فعالیت شرکت پالایش نفت اصفهان قرار گرفت.

مدیر بهره برداری شرکت پالایش نفت اصفهان در این نشست با معرفی پالایشگاه، گفت: شرکت پالایش نفت اصفهان فعالیت خود را در زمینه پالایش نفت خام و تولید فرآورده های نفتی و تامین خوراک صنایع پایین دستی از سال ۱۳۵۸ و در قالب دو پالایشگاه متقارن شروع کرده است.

حامد آرمانفر تولیدات عمده این شرکت را بنزین یورو۴، گازوئیل یورو ۴، نفت سفید، گاز مایع و… بیان کرد و اظهار داشت: شرکت پالایش نفت اصفهان دستاوردهای بزرگی را در طول سال ها فعالیت خود کسب کرده به طوری که از سال های آغازین دهه ۶۰، ظرفیت پالایش نفت خام این شرکت با زیاد کردن ۸۵ درصدی نسبت به ظرفیت طراحی آن از ۲۰۰ هزار بشکه در روز به بیش از ۳۷۵ هزار بشکه زیاد کردن یافته است.

وی همچنین با اشاره به تولید راهبردی ترین کاتالیست مورد نیاز صنعت پالایش نفت به وسیله متخصصان داخلی در شرکت، افزود: با وجودی که واحدهای “NHT” و “CCR” مجتمع بنزین سازی، در سال ۱۳۹۲ راه اندازی و در سرویس عملیاتی قرار گرفته بود، به علت تحریم ها، تامین کاتالیست مورد نیاز واحد سوم مجتمع، “Isomerization:” با مسئله و تاخیر مواجه شده است بود. تا آن وقت این کاتالیست تنها در انحصار دو کشور دنیا قرار داشت ولی خوشبختانه متخصصان توانمند داخلی موفق به تولید آن شدند و این اتفاق خجسته و پرافتخار را در تاریخ صنعت پالایش نفت کشور عزیزمان ایران ثبت کردند.

بازدید کارشناس اوپک از شرکت پالایش نفت اصفهان

خانم مک نیل نیز در گفت و گویی، تلاش ارزشمند این واحد عظیم صنعتی را ستود و اظهار داشت: پالایشگاه اصفهان از اهمیت خاص ای برخوردار است و من در مدت حضور خود در کشور عزیزمان ایران تنها شرکت نفتی که جهت دیدار از آن درخواست ارائه کرده ام، پالایشگاه اصفهان بوده است.

وی بعد از دیدار از واحدهای عملیاتی شرکت، بیان داشت: کشور کشور عزیزمان ایران با اعتبار تاریخ شگفت انگیزش و با اتکاء به توانایی مردم خویش پیشرفت های قابل توجهی داشته و من رویکرد و حرکت پالایشگاه اصفهان را به عنوان نماد تلاش متخصصان این سرزمین پهناور ارج می نهم.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: ایران | فعالیت | اصفهان | بازدید مورین مک نیل | کارشناس اوپک | از شرکت پالایش نفت اصفهان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog