chaldron آژانس آمریکا خیابان دانشمندان

chaldron: آژانس آمریکا خیابان دانشمندان رئیس جمهور رئیس جمهور دونالد ترامپ برنی سندرز

گت بلاگز اصفهان برگزاری مسابقه های رنگینگ پاکت بیلیارد جام رمضان

اولین دوره مسابقه های رنکینگ استانی پاکت بیلیارد (ایت بال) مردها با حضور ۳۲ بازیکن در اصفهان برگزار شد.

برگزاری مسابقه های رنگینگ پاکت بیلیارد جام رمضان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،این مسابقه های در رده سنی آزاد و به صورت دوره ای حذفی برگزار شد و ۶ بازیکن دراین مسابقه های زیر ۱۸ سال بودند.
در این مسابقه های بازیکنانی از شهرستانهای اصفهان ، زرین شهر،مبارکه ، خورزوق و شاهین شهر حضور داشتند .

عبارات مهم : اصفهان

در دیدار نهایی این مسابقه های حسام طهماسبی از زرین شهر و از کلوب آرونیک بیشترین امتیاز را از آن خود کرد و به مقام اول این مسابقه های دست یافت و امین فرجاد فر از شاهین شهر و از آکادمی آرزوی بزرگ دیناروند به مقام دوم رسید.

اندیشه متین نیا از اصفهان و از کلوب ستارگان نفر سوم و شاهین رضازاده از اصفهان و از کلوب شارسیاه نفر چهارم شدند. وحکم قهرمانی و جوایز خودرا دریافت نمودند . همچنین
هومن طهماسبی از زرین شهر، رضا بشی از شاهین شهر ، امیر الیاسی از مبارکه ،نریمان نیری از اصفهان نیز در رده های پنجم تا هشتم رنکینگ قرار گرفتند.

ایمان حیدر نسب نیزبه عنوان بازیکن اخلاق وامیر رضا شیخی با ۱۳ سال سن به عنوان پدیده مسابقه های آشنا شدواز طرف داودی مدیر هیئت بولینگ ؛بیلیارد و بولس استان جایزه خاص خودرا دریافت نمود.
گفتنی است بعد از برگزاری ۳ دوره مسابقه رنکینگ در رشته پاکت بیلیارد (ایت بال و ناین بال و تن بال ) ۸ نفر برتر به عنوان تیم منتخب استان اصفهان در مسابقه های کشوری شرکت خواهند نمود.
انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اصفهان | مسابقه | برگزاری | برگزاری مسابقه های رنگینگ پاکت بیلیارد | جام رمضان | در اصفهان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog