chaldron آژانس آمریکا خیابان دانشمندان

chaldron: آژانس آمریکا خیابان دانشمندان رئیس جمهور رئیس جمهور دونالد ترامپ برنی سندرز

گت بلاگز وب‌گردی سوءاستفاده امدادخودرویی‌ها از نام مقدس ایران!

آشفتگی و بی‌قانونی در عرصه ارائه خدمات امداد خودرویی به حدی رسیده که یک امداد خودروی غیر مجاز از عنوان رسمی کشور (جمهوری اسلامی ایران) سوءاستفاده کرده هست.

سوءاستفاده امدادخودرویی‌ها از نام مقدس ایران!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، مدت ها است که خبرهای مختلفی از تخلفات امداد خودروهای غیر مجاز و متفرقه به گوش می رسد.

عبارات مهم : ماشین
استفاده از قطعات یدکی تقلبی و معیوب به جای قطعات اصلی، دریافت هزینه های اوج و فریب امدادخواهان و البته در مواردی ترساندن و اجبار به استفاده از خودروبرهای این امداد خودروها جهت حمل خودروی معیوب به تعمیرگاه از جمله تخلفاتی است که شهروندان از تجربیات خود در برخورد با امداد خودروهای غیر مجاز، گزارش کرده اند.

این اوضاع در حالی است که علی رغم تمام اخبار و گزارش های انتشار یافته در این زمینه تاکنون هیچ اقدام رسمی و علنی جهت ساماندهی اوضاع امداد خودروهای غیر مجاز صورت نگرفته هست.

در این شرایط در بروزترین تخلف در این حوزه دیده شده است که فردی که خودروی وانت نیسان خود را تبدیل به یک خودروبر امدادی کرده، جهت رسمیت بخشیدن به فعالیت خود از عنوان رسمی کشور سوءاستفاده کرده و جمله “امداد ماشین جمهوری اسلامی ایران” را بر روی بدنه خودروی خود درج کرده هست.

این اقدام نوعی فریب مصرف کنندگان بوده و تصور رسمی و معتبر بودن این امداد ماشین را در اذهان شهروندان نیازمند خدمات امدادی در خیابان ها و بزرگراه ها تداعی می کند، در حالیکه این امداد ماشین شخصی بوده و طبیعتا هیچ نظارت و کنترلی بر واکنش‌ها و خدمات آن وجود ندارد.

در این شرایط باید دید آیا مقامات مسوول به بروزترین نمونه تخلفات امداد خودروهای متفرقه و غیر مجاز واکنشی نشان خواهند داد یا نه. این اوضاع آشفته در حالی است که افراد فعال در حوزه امداد ماشین با جان و مال شهروندان سر و کار دارند و به همین علت باید جدی ترین ضوابط جهت فعالیت آنها تعیین شده است و بر کار آنها به دقت نظارت شود.

این در حالی است که هم اکنون هر شخصی می تواند با خرید یک دستگاه وانت نیسان مستعمل و راه اندازی عنوان امداد ماشین بر روی آن و جعل عنوان در خیابان ها و بزرگراه های کشور تردد کرده و باعث بروز بعضی صدمات و لطمات جهت شهروندان در راه مانده شود.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ماشین | امداد خودرو | امداد ماشین غیر مجاز | قطعات یدکی | نام مقدس ایران | تعمیر خودرو | سوء استفاده | وانت نیسان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog