chaldron آژانس آمریکا خیابان دانشمندان

chaldron: آژانس آمریکا خیابان دانشمندان رئیس جمهور رئیس جمهور دونالد ترامپ برنی سندرز

گت بلاگز ورزشی غزامت سنگین ،کی‌روش را از نیمکت آفریقای جنوبی دور کرد

یک رسانه آفریقای جنوبی بار دیگر ادعا کرد درخواست غرامت 7 میلیون یورویی کشور عزیزمان ایران از کی روش، او را از نشستن روی نیمکت مربیگری تیم ملی آفریقای جنوبی

غزامت سنگین ،کی‌روش را از نیمکت آفریقای جنوبی دور کرد

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی(SAFA)که کارلوس کی روش سر مربی پرتغالی تیم ملی کشورمان را در فهرست مربیان مدنظر خود داشت، آخر با دو ماه تاخیر سرمربی تازه خود را گزینش و روز گذشته (پنجشنبه) استوارت باکستر 63 ساله را به عنوان سرمربی تازه معرفی کرد.
به نوشته یکی از مطبوعات این کشور آن چه که باعث شد کی روش روی نیمکت مربیگری بافانا بافانا ننشیند غرامت 7 میلیون یورویی بود که او بابت فسخ قرارداد باید به فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران می پرداخت.

عبارات مهم : معرفی

روزنامه «ایندیپندنت آنلاین » آفریقای جنوبی، گزارش داد؛
SAFA قول داده بود سرمربی تازه تیم ملی فوتبال آفریقای جنوبی را تا آخر ماه فوریه (اوایل اسفند 95)معرفی کند و گمانه زنی ها حاکی از آن بود که کارلوس کی روش یا هروه رنارد فرانسوی هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت.
اما رقم 7 میلیون یورویی که در بند فسخ قرارداد کارلوس کی روش از سوی فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران گنجانده شده است بود باعث شد گزینه کی روش منتفی شود ، ضمن آن که رقم درخواستی رنارد هم خیلی اوج بود و مورد موافقت SAFA قرار نگرفت.
پیش از این و در ماه مارس نیز بعضی رسانه های آفریقای جنوبی راجع به چنین غرامتی خبرهایی منتشر کرده بودند.
گفتنی است ،کی روش پیش از این بین سال های 2000 تا 2002 هدایت تیم ملی آفریقای جنوبی را بر عهده داشت و جهت به بازگشت به این تیم ابراز علاقه کرده بود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: معرفی | نیمکت | سرمربی | میلیون | فوتبال | کارلوس کی روش | آفریقای جنوبی | کارلوس کی روش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog